pojišťovny logo
bělení zubů  praha zubní ordinace praha bělení zubů foto
dentální hygiena zubní ordinace
Detail

aaa

sdhjshdshjk Detail


Dentální implantáty a korunky

Zubní implantáty jsou nejlepším způsobem,  jak nahradit zuby v zubním oblouku. Výhoda oproti můstku je v tom, že není potřeba obrusu okolních zubů k aplikaci implantátu. Naše implantáty mají vysokou míru úspěšnosti, protože používáme nejlepší Švýcarské implantáty na trhu. Postup je bezbolestný a provádí se v lokální anestezii. V současné době je možné implantáty aplikovat i pacientům s nedostatkem kosti. Zubními implantáty je možné nahradit jeden, nebo více zubů. Dentální implantáty jsou nejlepším způsobem, jak se zbavit snímatelné náhrady.

Implantáty ceník

 

Nabízíme Zubní implantáty ceník

Nabízíme vám zubní implantáty ceník , kde jsou vypsané veškeré ceny za provedené zákroky . Co se týká zubní implantáty ceník,tak zdravotní pojišťovny až na nepatrné výjimky nepřispívají. Finanční úhrada za léčbu je ovlivněna zejména počtem, typem a cenovou hladinou použitých implantátů. Při vstupním vyšetření posuzujeme každou situaci individuálně. Typ, počet a umístění implantátů volíme na základě teoretických pravidel a podle své zkušenosti.

Moderní náhrada zubů

Zubní implantáty se staly moderní a přirozenou náhradou za ztracené zuby. Tyto umělé náhrady chybějících zubů, jsou umístěné přímo do zubní čelisti. Je to zásadní výhoda zubních implantátů oproti protéze. Pomocí zubních implantátů lze nahradit ztrátu jediného zubu, nebo i celé skupiny zubů. Zajděte za svým zubním lékařem a poraďte se s ním. Pomůže vám vybrat implantáty vhodné přímo pro vás. Více informací můžete naleznout i na internetových stránkách. Naleznete zde i takzvaný Zubní implantáty ceník. Zjistíte zde veškeré ceny za zákroky u zubního lékaře! V případě dotazů se ptejte na cokoliv!

Zubní implantáty ceník Praha

V Praze se nachází profesionální stomatologická ordinace, která se specializuje na zubní náhrady. Úspěšnost zákroků se pohybuje kolem 95 %. Je to skvělá dlouhodobá náhrada za ztracené zuby. Zubní implantát představuje malý šroubek vyroben z čistého titanu a lidské tělo tento kov velmi dobře přijme, avšak někteří jedinci jsou na tento typ kovu alergičtí. Zubní implantáty ceník Praha jsou velmi žádané, a to díky kvalitě a skvělému zpracování ale právě i díky cenám které právě zde naleznete. Kdo má strach z toho výkonu,může ho absolvovat v polospánku. Zubní implantáty ceník vám nabízí jen ty nejlepší ceny a služby.
 Bělení ZubůCopyright (c) 2010 MUDr. Nader Banitorof | zubní ordinace Modřany & zubní ordinace Háje, praha